KURSY

Wróżenie z kart Tarota
Wieczór andrzejkowy to czas zabawy, świętowania i wróżb. Od niepamiętnych czasów, korzystając ze starej tradycji, próbowano poznać swoją przyszłość. Odwoływano się przy tym do różnych form poznania, poczynając od gier i zabaw, kończąc na przepowiedniach wróżek. W tym wyjątkowym dniu każdy może poddać się tej wieloletniej historii i spróbować odgadnąć, co przyniesie mu los. Zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia i za pomocą kart tarota odnalezienia odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania.Andrzejki to czas magii, niech ten dzień będzie również wyjątkowy dla ciebie.Polecam swoje usługi profesjonalnej wróżki nie tylko w wieczór andrzejkowy, ale i podczas innych imprez okolicznościowych, takich jak: spotkania integracyjne firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie.

Terapia czaszkowo-krzyżowa
Wszystkich zainteresowanych i przede wszystkim potrzebujących zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia oraz wiedzy na temat terapii czaszkowo-krzyżowej. Jest to nieinwazyjna forma kuracji przyspieszającej okres rekonwalescencji. Podczas tej terapii puszczają wszystkie blokady, zabiegi działają rozluźniająco. Terapia czaszkowo-krzyżowa należy do dziedziny medycyny naturalnej, przynosi objawową ulgę w szerokiej gamie dysfunkcji i problemów bólowych. Polega na delikatnym dotyku i uciskaniu kości czaszki, mięśni twarzy i kości krzyżowej. Jest ona całkowicie bezbolesna i bezpieczna. Stosowana jest często u dzieci, które mają problem z koncentracją, trudności w uczeniu się. Pomaga przy nerwicach, bezsenności, dysleksji, nadpobudliwości u dzieci i dorosłych.

Reiki
Reiki należy do dziedziny medycyny niekonwencjonalnej. To pozytywna energia, która nie jest w stanie nikomu zaszkodzić. W przypadku Reiki niepotrzebne jest przygotowanie medyczne. Reiki umożliwia rozwój wewnętrzny oraz pomaga osiągnąć stan harmonii i wyciszenia. Zabiegi tą metodą przynoszą ulgę w cierpieniu, zmniejszają poziom bólu, prowadzą również do ustąpienia dolegliwości chorobowych. Dają poczucie odzyskania sił witalnych.

Z dnia na dzień Reiki cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a także uznaniem. Jako Mistrz Uzdrowiciel i Nauczyciel Reiki chętnie podzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami na tym polu z innymi ludźmi. Od kilkunastu lat z powodzeniem pracuję tą metodą, a także prowadzę kursy na wszystkich poziomach reiki.

Aby Reiki mogła płynąć przez ciało, nie trzeba wykonywać żadnych rytuałów, tylko przyłożyć ręce i wyrazić takie życzenie. Opanowanie pracy z energią to kilka stopni, dokładnie 3 etapy.

Pierwszy stopień polega na przekazaniu pewnej wiedzy na temat Reiki, a także na przejściu 4 inicjacji. Inicjacja powoduje otwarcie kanału energetycznego oraz powstanie bariery energetycznej uniemożliwiającej płynięcie własnej energii do osoby, której robi się zabieg. Pierwszy stopień zazwyczaj uzyskuje się na dwóch kilkugodzinnych spotkaniach: indywidualnych lub grupowych. Nauczyciel podczas zajęć pomaga też zrozumieć i przyswoić pracę z energiami; pomaga wyuczyć własną metodę pracy, aby móc posługiwać się Reiki dla swojego zdrowia i harmonii, a także dla dobra bliskich.

Drugi stopień jest realizowany również podczas dwóch kilkugodzinnych spotkań, na których można uzyskać kolejne 4 inicjacje. Te spotkania umożliwiają pracę na odległość, przy wykorzystaniu zdjęć i zastosowaniu różnych technik. Ten stopień można rozszerzyć o 9 dodatkowych symboli (aczkolwiek nie jest to konieczne).

Trzeci stopień dwupoziomowy, tzw. mistrzowski daje nam większe możliwości pracy z energią, przede wszystkim łączenie różnych technik oraz uprawomocnia do uczenia i inicjonowania innych osób. Obok tych trzech stopni Reiki istnieje również możliwość pracy z aniołami z Reiki anielskim. Pracę na tym poziomie proponuję we współpracy lub tylko pod kierunkiem mistrza z Ukrainy – Andrzeja Fabarowskiego.

Magia słowiańska
Magia słowiańska to nic innego jak posługiwanie się metodami pracy słowiańskich znachorów. Na kilku spotkaniach weekendowych przekazywane są konkretne zalecenia i techniki pracy z formułami, jakie są potrzebne, by prawidłowo mogła zaistnieć sztuka znachorskiego uzdrawiania. Jest to metoda i sztuka stosowania modlitw, rytuałów i formuł, technik do uzdrawiania, tzw. „Białej Magii”. Jest to sztuka lecznicza służąca do pomagania i służenia innym w różnych życiowych i zdrowotnych kłopotach. Oczyszczanie osób, pomieszczeń, a nawet sytuacji. Wiedza zdobyta na warsztatach to wiedza, którą posługiwali się nasi pradziadkowie. Kursy prowadzone są przeze mnie i Andrzeja Fabarowskiego, czasem przy udziale innych wykładowców, specjalistów w kwestii ziołolecznictwa i profilaktyki zdrowia.

Warsztaty i wczasy

Wszystkich zainteresowanych niekonwencjonalnymi metodami leczenia, a także chętnych do zgłębienia tajnik kart Tarota zapraszamy na zimowe i wakacyjne warsztaty. Kursy trwają z reguły od 3 do 5 dni. Do wyboru warsztaty z zakresu Reiki, terapii czaszkowo-krzyżowej, magii słowiańskiej, a także Tarota. Proponujemy również wczasy 7–10-dniowe, które odbywają się w bardzo ładnej okolicy, w Górach świętokrzyskich. Termin wczasów obejmuje miesiące czerwiec–wrzesień. Zapisy można dokonać, wypełniając kartę zgłoszeniową na stronie internetowej. Szczegółowe informacje można uzyskać drogą mailową(sigil.pokusa@interia.pl).

Możliwość zorganizowania kursu:
1) codzienna pielęgnacja twarzy – określenie rodzaju skóry, jej potrzeb, naturalne preparaty do codziennego oczyszczania, dobranie ziół, samodzielne przygotowanie toniku i pokaz jak go stosować; gimnastyka twarzy, masaż twarzy, wzbogacanie kremów o dodatkowe składniki,
2) oczyszczanie skóry we własnym zakresie – przygotowanie do oczyszczenia (parówki ziołowe), przygotowanie maski rozpulchniającej, sposoby nakładania,
3) naturalne maski upiększające (ziołowe, owocowe, białkowe…)i kuracje przeciwzmarszczkowe,
4) maski lecznicze (przeciwtrądzikowe, na naczynka, do skór atopowych) z zastosowaniem ziół i glinki,
5) zioła do użytku zewnętrznego – kąpiele, półkąpiele, nasiadówki, samodzielna przygotowanie maści (np. na żylaki),
6) płukanki i maski do włosów,
7) sposoby przygotowywania ziół do własnego użytku,
8) relaksacyjne właściwości ziół,
9) wzmacnianie i oczyszczanie organizmu kuracjami ziołowymi,
10) dieta kosmetyczna w zależności od wieku; właściwości i wpływ produktów żywnościowych na zdrowie i wygląd,
11) zastosowanie wody w kuracjach upiększających,
12) jak samodzielnie zbierać i przechowywać zioła,
13) zioła wymagające zachowania szczególnej ostrożności przy stosowaniu,