KURS MAGII SŁOWIAŃSKIEJ

Zapraszam na przygodę z magią słowiańską:

W trakcie kursu będziemy omawiać:
1.Praktyczne zastosowanie i wykorzystywanie naturalnych zasobów energetycznych naszego regionu, terenu oraz stosowanie wiedzy z wykorzystaniem mocy mistrzów i ich opiekunów bez naruszania Kodeksu kosmosu [Boskiego kodeksu]
-czyli NIE OGRANICZAMY WOLNEJ WOLI I WYBORU JEDNOSTKI, ani żadnej istoty,
nie krzywdzimy [świadomie] nikogo.
2. Poznajemy podstawy BHP magicznej pracy, narzędzia i sposoby wykorzystania: modlitw, rytuałów, przedmiotów
i sposobów do ochrony i oczyszczenia oraz zabezpieczenia, osób, sytuacji, obiektów.
3. Będziemy uczyć się prostych sposobów oczyszczania z uroków [wosk, świece, zioła,
modlitwy, rytuały] zdejmowania klątw i zabezpieczenia naszych domów, firm, bliskich od energii niekorzystnych i przeszkadzających.
Będą to czyste słowiańskie metody pracy naszych przodków.
4. Powinniśmy pamiętać, że jeśli nasza dusza wybrała sobie to życie, w takim miejscu jak Polska, to jest to dla nas najbardziej sprzyjające otoczenie. Miejsce Narodzin , jest miejscem i drogą do przepracowania naszej karmy TU i TERAZ.
5. Będziemy mogli zapoznać się z metodami, które pomogą nam wzmocnić oczyścić i zregenerować nasz organizm, naszą energię i siły witalne, a także poznać zastosowanie i wykorzystanie naturalnych kosmetyków z ziół oraz ich stosowanie i przygotowanie.
6. Przez ten weekend intensywnie będziemy wykorzystywać wszystkie proste, ale skuteczne metody do ochrony i oczyszczania, potrzebne w każdym domu, na własny użytek – bezpieczne i proste.